Menu
Tomasz Grzelak

Tomasz Grzelak Featured

Prezes Zarządu Hatrans. Sp. z o.o. Menadżer z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, osiągający sukcesy w zakresie rozwoju biznesu jak i prowadzeniu procesów restrukturyzacyjnych firm już istniejących. Własną działalność gospodarczą rozpoczął już podczas studiów na Uniwersytecie Łódzkim, biorąc równocześnie bardzo czynny udział w życiu studenckim i działalności organizacji młodzieżowych.

W trakcie swojej kariery zawodowej zdobywał doświadczenie w obszarze zwiększania efektywności finansowej i operacyjnej firm przez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i strategii działania. Unowocześniał struktury organizacyjne oraz wprowadzał profesjonalne systemy kontroli i zarządzania. W nowych projektach współpracował z zarządami i kadrą menedżerską wielu renomowanych firm w Polsce i zagranicą.

Od 20 lat związany jest z branżą TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Doświadczenie w tej branży zdobywał uczestnicząc w kilkunastu innowacyjnych, międzynarodowych, projektach logistycznych. Jednym z nich jest utworzenie regularnego, ekspresowego , połączenia kolejowego Chiny – Polska, ze stacją docelową w Łodzi. Dzięki jego osobistym staraniom w tym i innych projektach Łódź wyeksponowana została jako logistyczne centrum Polski i Europy.